
| nr EAN | 5907558572728 |

| Sonda lambda | Sonda palcowa |
| Liczba przewodów | 4 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 160000 |
| Złącze / klema | w razie potrzeby dopasować złącze |
| nr EAN | 5907558570892 |

| Ilość połączeń | 2 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| nr EAN | 5901619503355 |

| Ciśnienie [bar] od | 1,2 |
| Ciśnienie [bar] do | 1,6 |
| Funkcja przełączania | Zestyk zwierny |
| Kolor | czarny |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Wymiar gwintu | M10 x 1,0 |
| Ilość biegunów | 1 |
| nr EAN | 4040074341070 |

| Rok prod. od | 199901 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Numer podwozia od | 4BX067801 |
| Kod silnika | ACK/ALG/AMX/APR/AQD |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048081933 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Kod silnika | AMX |
| Numer podwozia do | 4B1200000 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048081940 |

| Rok prod. od | 199901 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Numer podwozia od | 4BX067801 |
| Kod silnika | ACK/ALG/AMX/APR/AQD |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048081261 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Kod silnika | AMX |
| Numer podwozia do | 4B1200000 |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048063830 |

| Rok prod. od | 199901 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Numer podwozia od | 4BX067801 |
| Kod silnika | ACK/ALG/AMX/APR/AQD |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Sonda lambda | ogrzewana |
| nr EAN | 5902048023346 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Kod silnika | AMX |
| Numer podwozia do | 4B1200000 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Ciężar netto [g] | 105 |
| nr EAN | 5902048923950 |

| Rok prod. do | 199812 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Numer podwozia do | 4BX067800 |
| Kod silnika | ACK/ALG/AMX/APR/AQD |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| nr EAN | 5902048063991 |

| Rok prod. od | 199901 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Numer podwozia od | 4BX067801 |
| Kod silnika | ACK/ALG/AMX/APR/AQD |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048897275 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Kod silnika | AMX |
| Numer podwozia do | 4B1200000 |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048925923 |

| Rok prod. do | 199812 |
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Sonda lambda | Sonda regulacyjna |
| Układ wydechowy | przed katalizatorem |
| Numer podwozia do | 4BX067800 |
| Kod silnika | ACK/ALG/AMX/APR/AQD |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| nr EAN | 5902048907042 |

| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Sonda lambda | Sonda diagnostyczna |
| Układ wydechowy | za katalizatorem |
| Kod silnika | AMX |
| Numer podwozia do | 4B1200000 |
| Sonda lambda | Sonda lambda |
| nr EAN | 5902048897282 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,27 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj korpusu | z obudową |



| TECDOC-Nr silnika | 13932 |
| TECDOC-Nr silnika | 13930 |
| Numer podwozia od | 4B-Y-000 001 |
| --------------- | |
| TECDOC-Nr silnika | 13931 |
| TECDOC-Nr silnika | 9516 |
| TECDOC-Nr silnika | 4197 |
| Punkt włączania od [bar] | 1,2 |
| Punkt włączania do [bar] | 1,6 |
| Gwint zewn. [mm] | M10 x 1 |
| Ilość połączeń | 1 |
| Kolor | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,031 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| nr EAN | 4044688189042 |

| Numer podwozia od | 4B-Y-000 001 |
| Ilość połączeń | 4 |
| Ciężar [kg] | 0,038 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| nr EAN | 4044688646316 |

| Ilość połączeń | 4 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Ciężar [kg] | 0,035 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4054228036514 |

| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Tryb pracy | hydrauliczny |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | niebieski |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Zakres kontroli [bar] | 0,15 - 0,35 |

| Rok prod. od | 199907 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Tryb pracy | hydrauliczny |
| Wymiar gwintu | M 10 |
| Skok gwintu [mm] | 1 |
| Ilość biegunów | 1 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Zakres kontroli [bar] | 1,2 - 1,6 |

| Rok prod. od | 199907 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Ilość biegunów | 4 |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| dla numeru OE | 059 919 501A |
| dla numeru OE | 1 124 770 |

| Długość [mm] | 280 |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4103590658111 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kolor | czarny |
| nr EAN | 4103590908377 |

| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 4BY000001 |
| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 4BY000001 |
| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 4BY000001 |
| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 4BY000001 |
| Ciężar [kg] | 0,017 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| dla numeru OE | 059 919 501 A |
| Oznaczenie koloru | zielony |
| Ciężar [kg] | 0,027 |
| Projekt resora | Sprężyna zabezpieczająca |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4046001301384 |

| Długość [mm] | 59 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wału korbowego |
| Wymagana ilość | 1 |
| Opór [Ohm] | 850 |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik indukcyjny |
| Ilość biegunów | 2 |
| Ilość połączeń | 2 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 30,3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Ciężar [kg] | 0,018 |
| nr EAN | 4046001319778 |

| TECDOC-Nr silnika | 13932 |
| TECDOC-Nr silnika | 13930 |
| Numer podwozia od | 4B-Y-000 001 |
| --------------- | |
| TECDOC-Nr silnika | 13931 |
| TECDOC-Nr silnika | 9516 |
| TECDOC-Nr silnika | 4197 |
| Wymiar gwintu | M10x1,0 |
| Zakres kontroli [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Ciężar [kg] | 0,033 |
| nr EAN | 4046001277153 |

| Rok prod. od | 199907 |
| Numer podwozia od | 4BY000001 |
| Wymiar gwintu | 20 mm |
| Liczba styków diagnostycznych (pinów) | 4 |
| nr EAN | 3531650022380 |

| Ciśnienie załączania [bar] | 0,25 |
| Wymiar gwintu | M10x1.0 |
| Funkcja przełączania | Zestyk rozwierny |
| nr EAN | 3531650013791 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii Osprzęt elektryczny silnika do Audi A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.8.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.8 produkowanego od 1997.12 do roku 2005.01
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 193 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii Osprzęt elektryczny silnika do Audi A6 C5 Avant (4B5, 4B6)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na Osprzęt elektryczny silnika do Audi A6 C5 Avant (4B5, 4B6) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 1997.12 do roku 2005.01, i mocy silnika 193 KM
.
Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022