
| Wymiar stożka [mm] | 18 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Materiał | Stal |
| Długość 1/Długość 2 [mm] | 378,5 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Standard | |
| nr EAN | 8717109376197 |

| Wymiar stożka [mm] | 18 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Materiał | Stal |
| Długość 1/Długość 2 [mm] | 378,5 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Standard | |
| nr EAN | 8717109376180 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18mm |
| Długość [mm] | 420 |
| Szerokość [mm] | 420 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759384817 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18mm |
| Długość [mm] | 420 |
| Szerokość [mm] | 420 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759384824 |

| parzyste numery artykułów | 26662 |
| Materiał | blacha stalowa |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 3,510 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z tuleją |
| dla numeru OE | 96268455 |
| nr EAN | 4027816266631 |

| parzyste numery artykułów | 41723 |
| Materiał | Stal |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 3,60 |
| dla numeru OE | 96391851 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| nr EAN | 4027816417224 |

| parzyste numery artykułów | 41722 |
| Materiał | blacha stalowa |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ciężar [kg] | 3,55 |
| dla numeru OE | 96415063 |
| nr EAN | 4027816417231 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Wymiar stożka [mm] | 18 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5902473046750 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Numer seryjny | K4218308 |
| nr EAN | 5901159303156 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Numer seryjny | K4218309 |
| nr EAN | 5901159303163 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Materiał | blacha stalowa |
| parzyste numery artykułów | 36681 01 |
| nr EAN | 4047437406414 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Materiał | blacha stalowa |
| parzyste numery artykułów | 36680 01 |
| nr EAN | 4047437406438 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Materiał | blacha stalowa |
| parzyste numery artykułów | 36681 01 |
| nr EAN | 5907558517149 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Materiał | blacha stalowa |
| parzyste numery artykułów | 36680 01 |
| nr EAN | 5907558517156 |

| Strona zabudowy | Oś tylna dół |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |

| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Materiał | blacha stalowa |
| Wymiar stożka [mm] | 18 |
| parzyste numery artykułów | 29-16 050 0011 |
| nr EAN | 4040074600535 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Materiał | blacha stalowa |
| Wymiar stożka [mm] | 18 |
| parzyste numery artykułów | 29-16 050 0010 |
| nr EAN | 4040074600559 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| nr EAN | 5703858939168 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz wzdłużny |
| nr EAN | 5703858939151 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz wzdłużny |
| Ciężar netto [g] | 128 |
| nr EAN | 5902048923288 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ciężar brutto [kg] | 3,820 |
| Ciężar netto [g] | 3820 |
| nr EAN | 5902048033970 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar brutto [kg] | 3,820 |
| Ciężar netto [g] | 3820 |
| nr EAN | 5902048033987 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 18 |
| Ciężar [kg] | 3,85 |
| nr EAN | 8435130342515 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 18 |
| Ciężar [kg] | 3,85 |
| nr EAN | 8435130342522 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | na dole |
| Rodzaj wahacza | Wahacz trójkątny (sam. użytkowy) |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 16 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 53 |
| Długość wewnętrzna [mm] | 49 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 25 |
| dla numeru OE | Part/oe 96268439 |
| parzyste numery artykułów | 9001537 |
| nr EAN | 3660872325464 |

| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | na dole |
| Rodzaj wahacza | dla wahacza poprzecznego |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 49 |
| Długość wewnętrzna [mm] | 44 |
| Długość zewnętrzna [mm] | 25 |
| dla numeru OE | Part/oe 96268439 |
| parzyste numery artykułów | 9001536 |
| nr EAN | 3660872325471 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 15mm |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5900427587199 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii wahacze do Audi A4 B9 (8W2, 8WC) 30 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B9 (8W2, 8WC) 30 TDI produkowanego od 2016.05 do roku 2019.11
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 122 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii wahacze do Audi A4 B9 (8W2, 8WC)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na wahacze do Audi A4 B9 (8W2, 8WC) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2016.05 do roku 2019.11, i mocy silnika 122 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026