
| Wymiar stożka [mm] | 18 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Materiał | Stal |
| Długość 1/Długość 2 [mm] | 383,2 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Standard | |
| nr EAN | 8717109653137 |

| Wymiar stożka [mm] | 18 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Materiał | Stal |
| Długość 1/Długość 2 [mm] | 383,2 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Standard | |
| nr EAN | 8717109653144 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø18mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 465 |
| Szerokość [mm] | 440 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| nr EAN | 5012759994559 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt Ø18mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 465 |
| Szerokość [mm] | 440 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| nr EAN | 5012759994566 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 / Ø12,1 m |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759999271 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø14,2 / Ø12,1 m |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759999264 |

| Ciężar [kg] | 4 |
| wymagana liczba | 1 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| sparowany numer artykułu | L18J11 |
| Długość opakowania [cm] | 45,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 44,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,5 |

| Ciężar [kg] | 3,999 |
| wymagana liczba | 1 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| sparowany numer artykułu | L18J09 |
| Długość opakowania [cm] | 45,8 |
| Szerokość opakowania [cm] | 44,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9,5 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Zbieżność stożka | / |
| Wymiar stożka [mm] | 18 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 40 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| parzyste numery artykułów | 81375 |
| Materiał podwozia | blacha stalowa |
| Tylko w połączeniu z | Ball joint |
| nr EAN | 5413978232598 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| parzyste numery artykułów | VKDS 825086 B |

| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| parzyste numery artykułów | VKDS 825085 B |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii wahacze do Bmw 5 Touring (E61) 525 d xDrive.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 5 Touring (E61) 525 d xDrive produkowanego od 2008.09 do roku 2010.05
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 197 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii wahacze do Bmw 5 Touring (E61)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na wahacze do Bmw 5 Touring (E61) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2008.09 do roku 2010.05, i mocy silnika 197 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026