
| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 4050300001487 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 4050300838120 |

| Rodzaj lampy | WY5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4052899148000 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4050300838632 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 4050300524313 |

| Rodzaj lampy | R10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 4050300838212 |

| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 4050300838069 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Jakość | L |
| nr EAN | 4008321415349 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4008321413024 |

| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Jakość | D |
| nr EAN | 4008321413116 |

| Rodzaj lampy | R10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 4008321415400 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 4008321416209 |

| Rodzaj lampy | H1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321416162 |

| Rodzaj lampy | C5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| Długość [mm] | 35 |
| nr EAN | 4008321413086 |

| Rodzaj lampy | WY5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4052899417953 |

| Rodzaj lampy | D1S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-2 |
| nr EAN | 4008321184276 |

| Rodzaj lampy | D1S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-2 |
| nr EAN | 4052899075382 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Ssangyong KORANDO (KJ) 3.2.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Ssangyong KORANDO (KJ) 3.2 produkowanego od 1999.01 do roku 2000.02
Jeżeli twój Ssangyong dysponuje silnikiem o mocy 212 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Ssangyong KORANDO (KJ)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Ssangyong KORANDO (KJ) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Ssangyong z rocznika od 1999.01 do roku 2000.02, i mocy silnika 212 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026