
| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 3165141238662 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165143282380 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141238556 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141238594 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165143179758 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165143282397 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H3 |
| Rodzaj gniazda | PK22s |
| nr EAN | 3165141238518 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 3165141238662 |

| Rok prod. od | 200301 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Rok prod. od | 200301 |
| Rok prod. od | 200301 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238655 |

| Rok prod. od | 200301 |
| Rok prod. od | 200301 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165143487198 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238686 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 3165141238709 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15d |
| nr EAN | 3165142839523 |

| nr EAN | 5901619526125 |

| nr EAN | 5901619526132 |

| nr EAN | 5901619524299 |

| nr EAN | 5901619526163 |

| Rodzaj lampy | H3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PK22s |
| nr EAN | 3276420320050 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420320074 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420325093 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420325116 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420325130 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420325154 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Nissan PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Nissan PRIMERA Kombi (WP12) 1.9 dCi produkowanego od 2002.08 do roku 2007.10
Jeżeli twój Nissan dysponuje silnikiem o mocy 116 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Nissan PRIMERA Kombi (WP12)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Nissan PRIMERA Kombi (WP12) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Nissan z rocznika od 2002.08 do roku 2007.10, i mocy silnika 116 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020