
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 45/40 |
| Rodzaj lampy | R2 (Bilux) |
| Rodzaj gniazda | P45t |
| nr EAN | 4047024926318 |

| Rok prod. do | 201412 |
| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Rok prod. do | 201412 |
| Rok prod. do | 201412 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141238693 |

| Rok prod. do | 201412 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238655 |

| Rok prod. do | 201412 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165143487198 |

| Rok prod. do | 201412 |
| Rok prod. do | 201412 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143487259 |

| nr EAN | 5901619526132 |

| nr EAN | 5901619524336 |

| Rodzaj lampy | R2 (Bilux) |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 45/40 |
| Rodzaj gniazda | P45t-41 |
| nr EAN | 3276420320012 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Ford MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Ford MONDEO IV (BA7) 1.6 EcoBoost produkowanego od 2011.02 do roku 2015.01
Jeżeli twój Ford dysponuje silnikiem o mocy 160 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Ford MONDEO IV (BA7)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Ford MONDEO IV (BA7) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Ford z rocznika od 2011.02 do roku 2015.01, i mocy silnika 160 KM
.
Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025