
| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900391626 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8727900363111 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 8727900370744 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8727900364293 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 8727900370751 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711559520070 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711500490926 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900382051 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900390872 |

| Rodzaj lampy | HIR2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PX22d |
| nr EAN | 8727900370935 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| nr EAN | 8727900377385 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8727900377361 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| nr EAN | 8727900377187 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8727900377149 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8719018005366 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 3276420325253 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1X9,5D |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4046001575648 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Dacia DUSTER (HM_) 1.5 dCi 95 (HMAF).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Dacia DUSTER (HM_) 1.5 dCi 95 (HMAF) produkowanego od 2017.10
Jeżeli twoja Dacia dysponuje silnikiem o mocy 95 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Dacia DUSTER (HM_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Dacia DUSTER (HM_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Dacia z rocznika od 2017.10, i mocy silnika 95 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025