
| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 3165141238662 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| nr EAN | 3165141238747 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 45/40 |
| Rodzaj lampy | R2 (Bilux) |
| Rodzaj gniazda | P45t |
| nr EAN | 3165141238488 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 45/40 |
| Rodzaj lampy | R2 (Bilux) |
| Rodzaj gniazda | P45t |
| nr EAN | 4047024926318 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 3165141238662 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238655 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165143487198 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 3165141238709 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| nr EAN | 3165141238747 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 3165143487211 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 4047025321426 |

| nr EAN | 5901619526125 |

| Projekt lampy | Reflektor pojedynczy |
| Rok modelowy od | 2010 |
| nr EAN | 5901619526132 |

| nr EAN | 5901619526163 |

| Rodzaj lampy | R2 (Bilux) |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 45/40 |
| Rodzaj gniazda | P45t-41 |
| nr EAN | 3276420320012 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Volkswagen MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.5 TDI 4motion produkowanego od 2004.07 do roku 2009.11
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 130 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Volkswagen MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Volkswagen MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2004.07 do roku 2009.11, i mocy silnika 130 KM
.
Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021