
| Projekt lampy | ksenon |
| Rodzaj lampy | D1S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | Pk32d-2 |
| nr EAN | 8727900364743 |

| Rodzaj lampy | C5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka rurkowa z żarnikiem osiowym |
| nr EAN | 8711500417749 |

| Rodzaj lampy | C5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | SV8,5 |
| Rodzaj lampy | Żarówka rurkowa z żarnikiem osiowym |
| nr EAN | 8711500481580 |

| Projekt lampy | ksenon |
| Rodzaj lampy | D1S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | Pk32d-2 |
| nr EAN | 8727900377262 |

| Rodzaj lampy | H8 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-1 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8719018005342 |

| Rok modelowy do | 2010 |
| Rok modelowy od | 2011 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez doświetlania zakrętów |
| Rodzaj lampy | H7 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PX26d |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8719018005786 |

| Rok modelowy do | 2010 |
| Rok modelowy od | 2011 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez doświetlania zakrętów |
| Rodzaj lampy | H7 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PX26d |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8719018005700 |

| Rodzaj lampy | H7 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PX26d |
| nr EAN | 3276420320098 |

| Rodzaj lampy | H9 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 65 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-5 |
| nr EAN | 3276420320111 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rok modelowy do | 2010 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1X9,5D |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4046001575648 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez doświetlania zakrętów |
| Rok modelowy do | 2010 |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z doświetlaniem zakrętów |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H7 |
| Rodzaj gniazda | PX26D |
| Ciężar [kg] | 0,013 |
| nr EAN | 4046001575686 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Opel CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Opel CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) produkowanego od 2006.08 do roku 2011.12
Jeżeli twój Opel dysponuje silnikiem o mocy 90 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Opel CORSA D (S07)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Opel CORSA D (S07) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Opel z rocznika od 2006.08 do roku 2011.12, i mocy silnika 90 KM
.
Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025

Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024