
| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711500490926 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900382051 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900390872 |

| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 8727900364781 |

| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 8727900375251 |

| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 8727900377309 |

| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8727900377286 |

| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 8727900377088 |

| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8727900377040 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8727900354881 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8727900354911 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8719018005366 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420320074 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420325093 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420325116 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420325130 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420325154 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 3276420325253 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1X9,5D |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4046001575648 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Rover 400 II (RT) 416 Si.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Rover 400 II (RT) 416 Si produkowanego od 1995.05 do roku 2000.03
Jeżeli twój Rover dysponuje silnikiem o mocy 112 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Rover 400 II (RT)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Rover 400 II (RT) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Rover z rocznika od 1995.05 do roku 2000.03, i mocy silnika 112 KM
.
Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020

Jak odróżnić oryginalny olej Castrol od podróbek
28-05-2020

Akumulatory EFB
22-11-2019

Czyste powietrze dzięki filtrowi kabinowemu FreciousPlus
12-11-2019