
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4008321413024 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321349507 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| Opakowanie dostosowane do sprzedaży samoobsł. patrz wykaz | |
| nr EAN | 4052899287549 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| Opakowanie dostosowane do sprzedaży samoobsł. patrz wykaz | |
| nr EAN | 4052899992603 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| Opakowanie dostosowane do sprzedaży samoobsł. patrz wykaz | |
| nr EAN | 4052899991361 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4062172218740 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4062172149334 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Rok modelowy do | 2009 |
| Rok modelowy do | 2012 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900391626 |

| Rodzaj lampy | PSX24W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 24 |
| Rodzaj gniazda | PG20/7 |
| nr EAN | 8727900390902 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8727900361995 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 8727900370836 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8727900362589 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8711500474810 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 8711500490988 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8727900399332 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Rok modelowy do | 2009 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711559520070 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Rok modelowy do | 2009 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711500490926 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Rok modelowy do | 2009 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900382051 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Rok modelowy do | 2009 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900390872 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8727900354881 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8727900354911 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420320074 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420325093 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420325116 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420325130 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420325154 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1X9,5D |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4046001575648 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Lexus LS (_F4_) 460 (USF40, USF41).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Lexus LS (_F4_) 460 (USF40, USF41) produkowanego od 2012.09
Jeżeli twój Lexus dysponuje silnikiem o mocy 388 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Lexus LS (_F4_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Lexus LS (_F4_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Lexus z rocznika od 2012.09, i mocy silnika 388 KM
.
Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025