
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 3165143332160 |

| Rok prod. do | 201704 |
| Rok prod. do | 201704 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141228939 |

| Rok prod. do | 201704 |
| Rok prod. do | 201704 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141238693 |

| Rok prod. do | 201704 |
| Rok prod. do | 201704 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143487259 |

| Rok prod. do | 201704 |
| Rok prod. do | 201704 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4047025321471 |

| Rok prod. do | 201704 |
| Rok prod. do | 201704 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143482049 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 4047025551205 |

| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 5907558585179 |

| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| Opakowanie dostosowane do sprzedaży samoobsł. patrz wykaz | |
| nr EAN | 5907558585186 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Projekt lampy | ksenon |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 5010633535638 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Projekt lampy | ksenon |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321776099 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4052899254411 |

| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 4062172006255 |

| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 4008321184573 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Projekt lampy | ksenon |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4050300838632 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4008321100948 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Projekt lampy | ksenon |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4008321413024 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Projekt lampy | ksenon |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321415189 |

| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| Opakowanie dostosowane do sprzedaży samoobsł. patrz wykaz | |
| nr EAN | 4052899075443 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Projekt lampy | ksenon |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4062172218740 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Hyundai i30 coupe 1.4 CRDi.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Hyundai i30 coupe 1.4 CRDi produkowanego od 2013.05
Jeżeli twoje Hyundai dysponuje silnikiem o mocy 90 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Hyundai i30 coupe? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Hyundai i30 coupe w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Hyundai z rocznika od 2013.05, i mocy silnika 90 KM
.
Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025