
| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 / 55 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4008321756756 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 / 55 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4008321771216 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 / 55 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| Opakowanie dostosowane do sprzedaży samoobsł. patrz wykaz | |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4052899466265 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 / 55 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4052899540491 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 / 55 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4052899500990 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 5010633535638 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321776099 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4050300001470 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4050300838632 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4008321413024 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321415189 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| Wymagana ilość | 1 |
| nr EAN | 4050300925127 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4062172218740 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Alfa Romeo 33 (905_) 1.2 (905.A).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Alfa Romeo 33 (905_) 1.2 (905.A) produkowanego od 1983.06 do roku 1989.12
Jeżeli twój Alfa Romeo dysponuje silnikiem o mocy 68 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Alfa Romeo 33 (905_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Alfa Romeo 33 (905_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Alfa Romeo z rocznika od 1983.06 do roku 1989.12, i mocy silnika 68 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026