
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165143282380 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141238556 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141238594 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165143179758 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165143282397 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141228939 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141238693 |

| Rok prod. do | 198504 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| --------------- | |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238655 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143487259 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141238808 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4047025321471 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141228670 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141228779 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Rodzaj lampy | W3W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141650082 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143482049 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047024448131 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047024448117 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047025251655 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047025260176 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047025871709 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15d |
| nr EAN | 4047024920484 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047026227581 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047026501889 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Ford GRANADA II (GU) 2.5 D.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Ford GRANADA II (GU) 2.5 D produkowanego od 1982.08 do roku 1985.08
Jeżeli twój Ford dysponuje silnikiem o mocy 69 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Ford GRANADA II (GU)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Ford GRANADA II (GU) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Ford z rocznika od 1982.08 do roku 1985.08, i mocy silnika 69 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026