
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143498675 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4047024920736 |

| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 / 5 |
| Rodzaj gniazda | W3x16q |
| nr EAN | 4008321768384 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4052899254411 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4008321100948 |

| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj gniazda | W3x16q |
| nr EAN | 4052899324312 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321349507 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900391626 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka kierunkowskazu do Mazda 3 (BK) 1.6 (BK14).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Mazda 3 (BK) 1.6 (BK14) produkowanego od 2003.10 do roku 2009.06
Jeżeli twoja Mazda dysponuje silnikiem o mocy 105 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka kierunkowskazu do Mazda 3 (BK)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka kierunkowskazu do Mazda 3 (BK) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Mazda z rocznika od 2003.10 do roku 2009.06, i mocy silnika 105 KM
.
Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025