
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143498675 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4047024920736 |

| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 / 5 |
| Rodzaj gniazda | W3x16q |
| nr EAN | 4008321768384 |

| Rok prod. od | 200806 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4052899254411 |

| Rok prod. od | 200806 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4008321100948 |

| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj gniazda | W3x16q |
| nr EAN | 4052899324312 |

| Rok prod. od | 200806 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321349507 |

| Rok modelowy od | 2009 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900391626 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka kierunkowskazu do Audi A6 C6 (4F2) 3.2 FSI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A6 C6 (4F2) 3.2 FSI produkowanego od 2004.05 do roku 2009.05
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 255 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka kierunkowskazu do Audi A6 C6 (4F2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka kierunkowskazu do Audi A6 C6 (4F2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2004.05 do roku 2009.05, i mocy silnika 255 KM
.
Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025