
| nr EAN | 4013790234056 |

| nr EAN | 2008280001371 |

| nr EAN | 5901619526125 |

| nr EAN | 5901619526132 |

| nr EAN | 5901619524299 |

| nr EAN | 5901619524305 |

| Rok prod. od | 200404 |
| nr EAN | 5901619524336 |

| nr EAN | 2008280015705 |

| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900382112 |

| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900391695 |

| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900363173 |

| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8711500481610 |

| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900382136 |

| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900391053 |

| Rodzaj lampy | R10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8711500417718 |

| Rodzaj lampy | R10W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8711500483430 |

| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8711500417701 |

| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8711500482716 |

| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900382099 |

| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900390940 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Strona zabudowy | Błotnik |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez alarmu antykradzieżowego |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711559520070 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Strona zabudowy | Błotnik |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez alarmu antykradzieżowego |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711500490926 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Strona zabudowy | Błotnik |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez alarmu antykradzieżowego |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900382051 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Strona zabudowy | Błotnik |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez alarmu antykradzieżowego |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900390872 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka kierunkowskazu do Ford FOCUS C-MAX (DM2) 2.0.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Ford FOCUS C-MAX (DM2) 2.0 produkowanego od 2004.03 do roku 2007.03
Jeżeli twój Ford dysponuje silnikiem o mocy 145 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka kierunkowskazu do Ford FOCUS C-MAX (DM2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka kierunkowskazu do Ford FOCUS C-MAX (DM2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Ford z rocznika od 2004.03 do roku 2007.03, i mocy silnika 145 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026