
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 4008321770486 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300150735 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 4008321770486 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321781154 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BAU15s |
| nr EAN | 4008321770516 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BAU15s |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321781079 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4052899254411 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 4050300838120 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BAU15s |
| nr EAN | 4050300891477 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BAU15s |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4050300925462 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4008321100948 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Jakość | L |
| nr EAN | 4008321415349 |

| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BAU15s |
| nr EAN | 4008321413147 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321349507 |

| Rodzaj lampy | W3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711559524122 |

| Rodzaj lampy | W3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 3 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900391664 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii światla postojowe do Bmw Z3 Roadster (E36) M 3.2.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw Z3 Roadster (E36) M 3.2 produkowanego od 1997.01 do roku 2000.06
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 321 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii światla postojowe do Bmw Z3 Roadster (E36)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na światla postojowe do Bmw Z3 Roadster (E36) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 1997.01 do roku 2000.06, i mocy silnika 321 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025