
| Strona zabudowy | z przodu |
| --------------- | |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238655 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165143487198 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 3165141238709 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238679 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141228847 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141228861 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 3165141228908 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165143482025 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka lampy kierunkowskazu do Audi A4 B7 (8EC) 2.5 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B7 (8EC) 2.5 TDI produkowanego od 2004.11 do roku 2006.05
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 163 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak sprzęgło, układ hamulcowy, amortyzatory
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka lampy kierunkowskazu do Audi A4 B7 (8EC)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka lampy kierunkowskazu do Audi A4 B7 (8EC) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2004.11 do roku 2006.05, i mocy silnika 163 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026