
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Rodzaj lampy | HB3 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 3165141238631 |

| Rok prod. do | 201411 |
| Rok prod. od | 200905 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141228939 |

| Rok prod. do | 201411 |
| Rok prod. od | 200905 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141238693 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | W21W |
| Rodzaj gniazda | W3x16d |
| nr EAN | 3165143498736 |

| Rok prod. do | 201411 |
| Rok prod. od | 200905 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143487259 |

| Rok prod. do | 201411 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H11 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 3165143333020 |

| Rok prod. od | 200905 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143234907 |

| Rok prod. do | 201411 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H11 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 4047025551182 |
| Rok prod. do | 201411 |
| Rok prod. od | 200905 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4047025321471 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj lampy | D4S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Rodzaj gniazda | P32d-5 |
| nr EAN | 4047025551212 |

| Rok prod. do | 201411 |
| Rok prod. od | 200905 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143482049 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Rodzaj lampy | HB3 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 3165143985793 |

| Rok prod. do | 201411 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H11 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 4047025251761 |

| Rok prod. do | 201411 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H11 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 4047025551106 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 15/55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ23t-1 |
| nr EAN | 4047025551175 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | W21W |
| Rodzaj gniazda | W3x16d |
| nr EAN | 4047026227475 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Citroën DS5 2.0 HDi 165.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën DS5 2.0 HDi 165 produkowanego od 2011.11 do roku 2015.07
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 163 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Citroën DS5? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Citroën DS5 w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 2011.11 do roku 2015.07, i mocy silnika 163 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026