
| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 3165141238662 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 45/40 |
| Rodzaj lampy | R2 (Bilux) |
| Rodzaj gniazda | P45t |
| nr EAN | 3165141238488 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 45/40 |
| Rodzaj gniazda | P45t |
| nr EAN | 3165141228885 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141238693 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 3165141228830 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 3165141238662 |

| Rok prod. od | 201209 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Rok prod. od | 201209 |
| Rok prod. od | 201209 |
| Rok prod. od | 201209 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238655 |

| Rok prod. od | 201209 |
| Rok prod. od | 201209 |
| Rok prod. od | 201209 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165143487198 |

| Rok prod. od | 201209 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238686 |

| Rok prod. od | 201209 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165143482100 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15d |
| nr EAN | 3165142839523 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 3165143487211 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 4047025321426 |

| Rok prod. od | 201209 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 4047025321433 |

| Rok prod. od | 201209 |
| Rok prod. od | 201209 |
| Rok prod. od | 201209 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141228847 |

| Rok prod. od | 201209 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141228892 |

| Rok prod. od | 201209 |
| Rok prod. od | 201209 |
| Rok prod. od | 201209 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165143482025 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 3165143482070 |

| nr EAN | 5901619526125 |

| nr EAN | 5901619526132 |

| nr EAN | 5901619524299 |

| Rodzaj lampy | R2 (Bilux) |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 45/40 |
| Rodzaj gniazda | P45t-41 |
| nr EAN | 3276420320012 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 420.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 420 produkowanego od 2003.05 do roku 2016.03
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 335 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Volkswagen PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2003.05 do roku 2016.03, i mocy silnika 335 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025