
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E4 |
| Rodzaj gniazda | W3x16q |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300176209 |

| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 / 5 |
| Rodzaj gniazda | W3x16q |
| nr EAN | 4008321768384 |

| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj gniazda | W3x16q |
| nr EAN | 4052899324312 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 TDCi produkowanego od 2004.07 do roku 2012.09
Jeżeli twój Ford dysponuje silnikiem o mocy 109 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Ford FOCUS II (DA_, HCP, DP) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Ford z rocznika od 2004.07 do roku 2012.09, i mocy silnika 109 KM
.
Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020

Jak odróżnić oryginalny olej Castrol od podróbek
28-05-2020

Akumulatory EFB
22-11-2019