
| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 3165141238662 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| nr EAN | 3165141238747 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 45/40 |
| Rodzaj lampy | R2 (Bilux) |
| Rodzaj gniazda | P45t |
| nr EAN | 3165141238488 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 3165141238662 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238655 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165143487198 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238686 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | C5W |
| Rodzaj gniazda | SV8,5-8 |
| nr EAN | 3165141238747 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15d |
| nr EAN | 3165142839523 |

| nr EAN | 5901619526125 |

| Projekt lampy | Bi-ksenon |
| Rok modelowy do | 2008 |
| nr EAN | 5901619526132 |

| Rodzaj lampy | R2 (Bilux) |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 45/40 |
| Rodzaj gniazda | P45t-41 |
| nr EAN | 3276420320012 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Audi A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A6 C6 Avant (4F5) 3.0 TDI quattro produkowanego od 2005.03 do roku 2006.05
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 225 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Audi A6 C6 Avant (4F5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Audi A6 C6 Avant (4F5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2005.03 do roku 2006.05, i mocy silnika 225 KM
.
Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020

Jak odróżnić oryginalny olej Castrol od podróbek
28-05-2020

Akumulatory EFB
22-11-2019