
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141238693 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 10 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300192209 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300215373 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Wymagana ilość | 2 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Strona zabudowy | z przodu i z tyłu |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 4082300753943 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Porsche 928 4.7 S.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Porsche 928 4.7 S produkowanego od 1979.09 do roku 1983.07
Jeżeli twój Porsche dysponuje silnikiem o mocy 301 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Porsche 928? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Porsche 928 w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Porsche z rocznika od 1979.09 do roku 1983.07, i mocy silnika 301 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020