
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H1 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 3165143319987 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H1 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 3165141238433 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H1 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 3165141238471 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H3 |
| Rodzaj gniazda | PK22s |
| nr EAN | 3165141238518 |

| Rok prod. do | 201012 |
| Rok prod. do | 201012 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141228939 |

| Rok prod. do | 201012 |
| Rok prod. do | 201012 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141238693 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238655 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165143487198 |

| Rok prod. do | 201012 |
| Rok prod. do | 201012 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143487259 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H1 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 3165141228786 |

| Rok prod. do | 201012 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143234907 |

| Rok prod. do | 201012 |
| Rok prod. do | 201012 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4047025321471 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H1 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 3165141228724 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H3 |
| Rodzaj gniazda | PK22s |
| nr EAN | 3165141228731 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141228847 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165143482025 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H1 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 3165143482032 |

| Rok prod. do | 201012 |
| Rok prod. do | 201012 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143482049 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H1 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 4047024448094 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H1 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 4047025551236 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H1 |
| Rodzaj gniazda | P14,5s |
| nr EAN | 4047025260169 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Subaru FORESTER (SH_) 2.0 AWD (SH5).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Subaru FORESTER (SH_) 2.0 AWD (SH5) produkowanego od 2008.01 do roku 2013.09
Jeżeli twój Subaru dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Subaru FORESTER (SH_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Subaru FORESTER (SH_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Subaru z rocznika od 2008.01 do roku 2013.09, i mocy silnika 150 KM
.
Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024

Wycieraczki szyb Negotti
11-03-2024

Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022