
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 45/40 |
| Rodzaj lampy | R2 (Bilux) |
| Rodzaj gniazda | P45t |
| nr EAN | 4047024926318 |

| Rok prod. do | 200812 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141238693 |

| Rok prod. do | 200812 |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Rok prod. do | 200812 |
| Rok prod. do | 200812 |
| Rok prod. do | 200812 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238655 |

| Rok prod. do | 200812 |
| Rok prod. do | 200812 |
| Rok prod. do | 200812 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165143487198 |

| Rok prod. do | 200812 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143487259 |

| nr EAN | 5901619526132 |

| nr EAN | 5901619524336 |

| Rodzaj lampy | R2 (Bilux) |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 45/40 |
| Rodzaj gniazda | P45t-41 |
| nr EAN | 3276420320012 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Audi 200 C3 sedan (447, 448) 2.3.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi 200 C3 sedan (447, 448) 2.3 produkowanego od 1986.11 do roku 1991.09
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 136 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Audi 200 C3 sedan (447, 448)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Audi 200 C3 sedan (447, 448) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 1986.11 do roku 1991.09, i mocy silnika 136 KM
.
Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025

Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024