
| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900391626 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8727900363111 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 8727900370744 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8727900364293 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 8727900370751 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711559520070 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711500490926 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900382051 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900390872 |

| Rodzaj lampy | HIR2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PX22d |
| nr EAN | 8727900370935 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| nr EAN | 8727900377385 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8727900377361 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| nr EAN | 8727900377187 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8727900377149 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8719018005366 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 3276420325253 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1X9,5D |
| Strona zabudowy | zewnętrzny |
| Strona zabudowy | wewnątrz |
| Ciężar [kg] | 0,001 |
| nr EAN | 4046001575648 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 2.0 TDiC.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 2.0 TDiC produkowanego od 1998.11 do roku 2000.10
Jeżeli twoja Honda dysponuje silnikiem o mocy 105 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Honda CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Honda z rocznika od 1998.11 do roku 2000.10, i mocy silnika 105 KM
.
Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020