
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238686 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238679 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165143482100 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15d |
| nr EAN | 3165142839523 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 4047025321433 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 10 |
| Rodzaj lampy | R10W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141228861 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141228892 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Audi COUPE B2 (81, 855, 856) 2.3.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi COUPE B2 (81, 855, 856) 2.3 produkowanego od 1986.08 do roku 1987.07
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 133 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Audi COUPE B2 (81, 855, 856)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Audi COUPE B2 (81, 855, 856) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 1986.08 do roku 1987.07, i mocy silnika 133 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026