
| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321415202 |

| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900382112 |

| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900391695 |

| Rodzaj lampy | P21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900363173 |

| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8711500417701 |

| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8711500482716 |

| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900382099 |

| Rodzaj lampy | R5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900390940 |

| Rodzaj lampy | R2 (Bilux) |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 45/40 |
| Rodzaj gniazda | P45t-41 |
| nr EAN | 3276420320012 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420320074 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420325093 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420325116 |

| Rodzaj lampy | H4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj gniazda | P43t-38 |
| nr EAN | 3276420325154 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Chrysler SEBRING kabriolet (JS) 2.4 VVT.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Chrysler SEBRING kabriolet (JS) 2.4 VVT produkowanego od 2007.07 do roku 2010.12
Jeżeli twój Chrysler dysponuje silnikiem o mocy 170 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak przegub napędowy, silnik wycieraczek, łacznik stabilizatora
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Chrysler SEBRING kabriolet (JS)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Chrysler SEBRING kabriolet (JS) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Chrysler z rocznika od 2007.07 do roku 2010.12, i mocy silnika 170 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025