
| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141228939 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141238693 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143498675 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143487259 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4047024920736 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143482049 |

| nr EAN | 5901619524336 |

| nr EAN | 5901619526941 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 5010633535638 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321776099 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4052899254411 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4050300838632 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4050300925684 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4008321100948 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4008321413024 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321415189 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321349507 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900391626 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711559520070 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711500490926 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900382051 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900390872 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka kierunkowskazu do Audi A3 (8L1) 1.8.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A3 (8L1) 1.8 produkowanego od 1996.09 do roku 2003.05
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 125 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka kierunkowskazu do Audi A3 (8L1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka kierunkowskazu do Audi A3 (8L1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 1996.09 do roku 2003.05, i mocy silnika 125 KM
.
Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025