
| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 / 5 |
| Rodzaj gniazda | W3x16q |
| nr EAN | 4008321768384 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4052899254411 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4008321100948 |

| Rodzaj lampy | W21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj gniazda | W3x16q |
| nr EAN | 4052899324312 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii światla postojowe do Citroën BX (XB-_) 16.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Citroën BX (XB-_) 16 produkowanego od 1988.09 do roku 1993.02
Jeżeli twój Citroën dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii światla postojowe do Citroën BX (XB-_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na światla postojowe do Citroën BX (XB-_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Citroën z rocznika od 1988.09 do roku 1993.02, i mocy silnika 75 KM
.
Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026

Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025