
| Rok prod. do | 200712 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141228939 |

| Rok prod. do | 200712 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141238693 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | W21W |
| Rodzaj gniazda | W3x16d |
| nr EAN | 3165143498736 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143498675 |

| Rok prod. do | 200712 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143487259 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | W3x16d |
| nr EAN | 4047024920552 |

| Rok prod. do | 200712 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4047025321471 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4047024920736 |

| Rok prod. do | 200712 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143482049 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | W21W |
| Rodzaj gniazda | W3x16d |
| nr EAN | 4047026227475 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka kierunkowskazu do Fiat STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Fiat STILO Multi Wagon (192_) 1.4 16V produkowanego od 2005.03 do roku 2008.08
Jeżeli twój Fiat dysponuje silnikiem o mocy 90 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak przegub napędowy, silnik wycieraczek, łacznik stabilizatora
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka kierunkowskazu do Fiat STILO Multi Wagon (192_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka kierunkowskazu do Fiat STILO Multi Wagon (192_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Fiat z rocznika od 2005.03 do roku 2008.08, i mocy silnika 90 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026