

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| TECDOC-Nr silnika | 19223 |


| Rok prod. do | 200905 |
| Długość [mm] | 48,9 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| nr EAN | 4044688331359 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |

| Strona zabudowy | Rura ssąca |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |

| Ilość biegunów | 3 |
| Strona zabudowy | Rura rozdzielacza paliwa |
| System tworzenia mieszanki paliwowej | Common Rail (CR) |

| Rok prod. do | 200906 |
| Kod silnika | K9K.7.92,K9K.7.94 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276422550035 |

| Rok prod. do | 201108 |
| Kod silnika | K9K.7.92,K9K.7.94 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276422554002 |

| Rok prod. do | 200906 |
| Kod silnika | K9K.7.92,K9K.7.94 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 3276422538033 |

| Rok prod. od | 200906 |
| Rok prod. do | 201108 |
| Kod silnika | K9K.7.92 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276423661358 |

| Kod silnika | K9K 792 |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4103590659293 |

| Wysokość [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wałka rozrządu |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,03378 |
| nr EAN | 4046001422225 |

| Kod silnika | K9K 792 |
| Kod silnika | K9K 792 |
| Kod silnika | K9K 792 |
| Kod silnika | K9K 792 |
| Ciężar [kg] | 0,02067 |
| nr EAN | 4046001444371 |

| Wysokość [mm] | 28 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 3531650039876 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Dacia LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0K).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Dacia LOGAN MCV (KS_) 1.5 dCi (KS0K) produkowanego od 2007.02
Jeżeli twoja Dacia dysponuje silnikiem o mocy 68 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Dacia LOGAN MCV (KS_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Dacia LOGAN MCV (KS_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Dacia z rocznika od 2007.02, i mocy silnika 68 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025