
| Kod silnika | K9K 796 |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4103590659293 |

| Wysokość [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wałka rozrządu |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,03378 |
| nr EAN | 4046001422225 |

| Kod silnika | K9K 796 |
| Kod silnika | K9K 796 |
| Numer pozycji | 8200766043 |
| --------------- | |
| Numer pozycji | ELTH2690431 |
| Kod silnika | K9K 796 |
| Kod silnika | K9K 796 |
| Numer pozycji | 8200766043 |
| --------------- | |
| Numer pozycji | ELTH2690431 |
| Kod silnika | K9K 796 |
| Kod silnika | K9K 796 |
| Numer pozycji | 8200766043 |
| --------------- | |
| Numer pozycji | ELTH2690431 |
| Kod silnika | K9K 796 |
| Kod silnika | K9K 796 |
| Numer pozycji | 8200766043 |
| --------------- | |
| Numer pozycji | ELTH2690431 |
| Ciężar [kg] | 0,02067 |
| nr EAN | 4046001444371 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Renault LOGAN I (LS_) 1.5 dCi.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault LOGAN I (LS_) 1.5 dCi produkowanego od 2008.02 do roku 2015.06
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 86 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Renault LOGAN I (LS_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Renault LOGAN I (LS_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 2008.02 do roku 2015.06, i mocy silnika 86 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025