| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 1,800 |
| maks. długość [mm] | 532 |
| min. długość [mm] | 354 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 49,7 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096038266 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 1,900 |
| otwór Ø [mm] | 25,4 |
| maks. długość [mm] | 549 |
| min. długość [mm] | 367 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 67,4 |
| Szerokość opakowania [cm] | 12,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 12,7 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 11 |
| nr EAN | 5412096292408 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Ciężar [kg] | 4,100 |
| otwór Ø [mm] | 32 |
| Długość opakowania [cm] | 51,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Wysokość opakowania [cm] | 16,2 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| Średnica końcówki wału [mm] | 22 |
| nr EAN | 5412096504747 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Ciężar [kg] | 2,280 |
| maks. długość [mm] | 549 |
| min. długość [mm] | 367 |
| napełniony | |
| Długość opakowania [cm] | 60 |
| Szerokość opakowania [cm] | 13 |
| Wysokość opakowania [cm] | 13 |
| Numer taryfy celnej | 87088035 |
| nr EAN | 5412096551413 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 38,6 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-7174 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | F8-7131 |
| nr EAN | 4031185072755 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,5 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 38,6 |
| Numer artykułu zalecanego dodatku | AK-735028 |
| nr EAN | 4031185013574 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| otwór Ø [mm] | 12 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 |
| Długość korbowodu [mm] | 239 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 62 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 50 |
| nr EAN | 4031185171151 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Masa [g] | 31 |
| nr EAN | 8033989138992 |
Status produktu: na żądanie
| Materiał | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 193 |
| Masa [g] | 67 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica 1 [mm] | 63,6 |
| Średnica 2 [mm] | 74 |
| nr EAN | 8033989139067 |
Status produktu: Normalny
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9503-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270268434 |
| Oś przednia |
| Ciśnienie oleju |
| Kolumna amortyzatora |
| Górny trzon |
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9170-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270265105 |
| Oś tylna |
| Ciśnienie oleju |
| Amortyzator teleskopowy |
| Dolne oko |
| Górny trzon |
| Parametr | SF30/20X170A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872100828 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SXOV26X189A |
| nr EAN | 4013872127382 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE30/20X167A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872441525 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SFE32/22X155A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Wersja wzmocniona | |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872101375 |
Status produktu: Normalny
| Parametr | SF30/20X165A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872134373 |
Status produktu: Normalny
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Parametr | SEOV27X171A |
| nr EAN | 4013872149933 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | dolne oko, górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów: | Ciśnienie oleju, Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora: | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora: | górny trzon, dolna opaska zaciskowa |
| Rodzaj połączenia: | Pudełko |
| Długość [mm] | 84 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 54,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 75,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 67,0 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| nr EAN | 4044688025579 |
Status produktu: Normalny
| średnica zewnętrzna [mm] | 68,0 |
| średnica zewnętrzna [mm] | 80,0 |
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,07 |
| nr EAN | 4044688360069 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Zamiana tylko w parach | |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | amortyzator podtrzymujący sprężynę |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Zamiana tylko w parach | |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Materiał osłony | Termoplast |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Materiał osłony | Termoplast |
| Wysokość [mm] | 180 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Materiał | Termoplast |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 51 do 77 (z 77 pozycji)
Stron: 2
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Volkswagen POLO V (6R1, 6C1) 1.6 BiFuel.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen POLO V (6R1, 6C1) 1.6 BiFuel
produkowanego od 2011.01 do roku 2014.05
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 82 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Volkswagen POLO V (6R1, 6C1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Volkswagen POLO V (6R1, 6C1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen
z rocznika od 2011.01 do roku 2014.05, i mocy silnika 82 KM
.