
| Materiał | Termoplast |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wymagana ilość | 2 |
| Masa [g] | 58 |
| Wysokość [mm] | 180 |
| Średnica 1 [mm] | 37 |
| Średnica 2 [mm] | 56 |
| nr EAN | 8033989138664 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV27/11X197A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872362219 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Parametr | SEOV27X213A |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872435388 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | ST32/22X149A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872923434 |

| ciśnienie gazu |
| dwururka |
| dolne oko |
| górny trzon |
| Amortyzator teleskopowy |

| Grubość [mm] | 225,0 |
| Materiał | termoplastyczny elastomer poliestrowy |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,068 |
| nr EAN | 4044688013675 |

| Szerokość [mm] | 59,0 |
| Grubość [mm] | 180,0 |
| Materiał | PP (polipropylen) |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,032 |
| nr EAN | 4044688221421 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Peugeot 2008 I (CU_) 1.6 VTi.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Peugeot 2008 I (CU_) 1.6 VTi produkowanego od 2013.03
Jeżeli twój Peugeot dysponuje silnikiem o mocy 120 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Peugeot 2008 I (CU_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Peugeot 2008 I (CU_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Peugeot z rocznika od 2013.03, i mocy silnika 120 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025