
| Wysokość [mm] | 202 |
| Masa [g] | 76 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| dla numeru OE | 525433 |
| Średnica 1 [mm] | 38 |
| Średnica 2 [mm] | 52 |
| nr EAN | 8033989134291 |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9511-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270268519 |
| Oś przednia, z prawej | |
| Ciśnienie gazu | |
| Kolumna amortyzatora | |
| Dwururka | |
| Górny trzon |

| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 20A9512-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270268526 |
| Oś przednia, z lewej | |
| Ciśnienie gazu | |
| Kolumna amortyzatora | |
| Dwururka | |
| Górny trzon |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | S32X102A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| nr EAN | 4013872191208 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE30/20X177A |
| Strona zabudowy | z lewej |
| parzyste numery artykułów | 313 034 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872701698 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE30/20X177A |
| Strona zabudowy | z prawej |
| parzyste numery artykułów | 313 033 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| nr EAN | 4013872702411 |

| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| System tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Parametr | S32/15X101A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| nr EAN | 4013872702510 |

| Rodzaj łożyskowania | Łożysko gumowo-metalowe |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| dla numeru OE | 525433 |
| nr EAN | 3660872360724 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii amortyzator do Seat IBIZA II (6K1) 1.9 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Seat IBIZA II (6K1) 1.9 TDI produkowanego od 1997.02 do roku 2002.02
Jeżeli twój Seat dysponuje silnikiem o mocy 110 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii amortyzator do Seat IBIZA II (6K1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na amortyzator do Seat IBIZA II (6K1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Seat z rocznika od 1997.02 do roku 2002.02, i mocy silnika 110 KM
.
Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025

Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025