| Materiał | blacha stalowa |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | na dole |
| Ciężar [kg] | 2,380 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| nr EAN | 5050063064315 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 20mm |
| Długość [mm] | 540 |
| Szerokość [mm] | 285 |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759498279 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 20mm |
| Długość [mm] | 540 |
| Szerokość [mm] | 285 |
| Wysokość [mm] | 72 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759498286 |
Status produktu: Normalny
| Wymiar gwintu | Bush Ø12,2 mm |
| Rozmiar gwintu 3 | Bush Ø12,5 mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Długość [mm] | 364 |
| Szerokość [mm] | 145 |
| Wysokość [mm] | 50 |
| nr EAN | 5012759991589 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
Status produktu: w przygotowaniu
| parzyste numery artykułów | 32072 |
| Materiał | blacha stalowa |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ciężar [kg] | 3,35 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| nr EAN | 4027816320715 |
Status produktu: Normalny
| parzyste numery artykułów | 32071 |
| Materiał | blacha stalowa |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 3,35 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| nr EAN | 4027816320722 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | blacha stalowa |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | na dole |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| nr EAN | 4027816412168 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | blacha stalowa |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,61 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| dla numeru OE | 4117A007 |
| nr EAN | 4054224065617 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Długość całkowita [mm] | 223 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| Wysokość [mm] | 45 |
| nr EAN | 8033001504446 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu z lewej |
| Wysokość zabudowy | 73 |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 14 |
| nr EAN | 8033001860054 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | z przodu po prawej |
| Średnica zabudowy [mm] | 40 |
| Wysokość zabudowy | 73 |
| Średnica zabudowy [mm] | 20 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 14 |
| nr EAN | 8033001860085 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | na dole |
| Szerokość [mm] | 50 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 490 |
| nr EAN | 8052553164946 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Materiał | blacha stalowa |
| nr EAN | 5902659724359 |
Status produktu: Normalny
| parzyste numery artykułów | 32072 |
| Materiał | blacha stalowa |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ciężar [kg] | 3,35 |
| nr EAN | 5903364323516 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Materiał | blacha stalowa |
| parzyste numery artykułów | 32-16 050 0051 |
| nr EAN | 4040074330418 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj wahacza | Wahacz wzdłużny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Materiał | blacha stalowa |
| nr EAN | 4040074080177 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Materiał | blacha stalowa |
| parzyste numery artykułów | 32-16 050 0000 |
| nr EAN | 4040074330432 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Materiał | blacha stalowa |
| nr EAN | 4040074100691 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 165,5 |
| nr EAN | 5703858904050 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar brutto [kg] | 3,490 |
| Ciężar netto [g] | 3385 |
| nr EAN | 5908281435069 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Ciężar brutto [kg] | 3,500 |
| Ciężar netto [g] | 3395 |
| nr EAN | 5908281432273 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar brutto [kg] | 1,250 |
| Ciężar netto [g] | 1230 |
| nr EAN | 5902048077455 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | góra |
| Ciężar brutto [kg] | 1,480 |
| Ciężar netto [g] | 1480 |
| nr EAN | 5908281462898 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | góra |
| Ciężar brutto [kg] | 1,400 |
| Ciężar netto [g] | 1400 |
| nr EAN | 5902048006837 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Wymagana ilość | 1 |
| Materiał | blacha stalowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Średnica punktów mocowania [mm] | 14,2 |
| parzyste numery artykułów | G6-1204 |
| Ø sworznie [mm] | 20 |
| nr EAN | 4031185249584 |
Status produktu: Normalny
| Ilość sprzedażna | 1 |
| Numer dostawcy | 90Z9068-OYO |
| Kod GTU | GTU_07 |
| EAN | 5904270264160 |
| Oś tylna strona lewa |
| Oś tylna strona prawa |
| Blacha stalowa |
| Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 3,249 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 8435130353740 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 20 |
| Ciężar [kg] | 3,199 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 8435130353795 |
Status produktu: Normalny
| Materiał | blacha stalowa |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Ciężar [kg] | 0,61 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| nr EAN | 4054228065613 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 655,8 |
| Wymiar stożka [mm] | 18 |
| Średnica 1 [mm] | 59,5 |
| Średnica 2 [mm] | 53,7 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,3 |
| parzyste numery artykułów | JTC7580 |
| nr EAN | 3322937739974 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Długość [mm] | 655,8 |
| Wymiar stożka [mm] | 18 |
| Średnica 1 [mm] | 59,5 |
| Średnica 2 [mm] | 53,7 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 14,3 |
| parzyste numery artykułów | JTC7579 |
| nr EAN | 3322937739820 |
Status produktu: Normalny
| Długość [mm] | 316 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 12,3 |
| Średnica [mm] | 49,6 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| nr EAN | 3322938022013 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| nr EAN | 5900427522404 |
Status produktu: Normalny
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| nr EAN | 5900427522411 |
Status produktu: Normalny
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5900427525375 |
Status produktu: Normalny
Wyświetlanie od 1 do 36 (z 36 pozycji)
Stron: 1
1część będzie dostarczona w ciągu 1-2 dni roboczych. 2część będzie dostarczona w ciągu 2-3 dni roboczych. 3część będzie dostarczona w ciągu 3-4 dni roboczych. 4część będzie dostarczona w ciągu 4-5 dni roboczych.
Przeglądasz części samochodowe z kategorii wahacze do Audi A3 (8P1) 2.0 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A3 (8P1) 2.0 TDI
produkowanego od 2003.05 do roku 2012.08
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 136 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii wahacze do Audi A3 (8P1)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na wahacze do Audi A3 (8P1) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi
z rocznika od 2003.05 do roku 2012.08, i mocy silnika 136 KM
.