
| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| parzyste numery artykułów | 49397144 |
| nr EAN | 3358960654519 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 16mm |
| Długość [mm] | 345 |
| Szerokość [mm] | 245 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759090367 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 16mm |
| Długość [mm] | 345 |
| Szerokość [mm] | 245 |
| Wysokość [mm] | 75 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759090374 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Materiał | blacha stalowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| parzyste numery artykułów | 821 0327 10 |
| nr EAN | 4014870407728 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Materiał | blacha stalowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| parzyste numery artykułów | 821 0326 10 |
| nr EAN | 4014870409456 |

| Ciężar [kg] | 2,200 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Średnica punktów mocowania [mm] | 10 |
| Długość opakowania [cm] | 35 |
| Szerokość opakowania [cm] | 25 |
| Wysokość opakowania [cm] | 9 |
| nr EAN | 5412096275876 |

| parzyste numery artykułów | 5013910 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Materiał | Stal |
| nr EAN | 5703858460389 |

| parzyste numery artykułów | 5013909 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Materiał | Stal |
| nr EAN | 5703858460396 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Wymiar stożka [mm] | 16 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| parzyste numery artykułów | 5586 B |
| Materiał podwozia | blacha stalowa |
| Tylko w połączeniu z | Ball joint |
| nr EAN | 5413978129669 |

| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Wymiar stożka [mm] | 16 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| parzyste numery artykułów | 5586 A |
| Materiał podwozia | blacha stalowa |
| Tylko w połączeniu z | Ball joint |
| nr EAN | 5413978129676 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Rodzaj wahacza | Wahacz trójkątny |
| parzyste numery artykułów | VKDS 326024 B |
| nr EAN | 7316577895332 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii wahacze do Volvo V70 III (135) 2.0.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volvo V70 III (135) 2.0 produkowanego od 2007.10 do roku 2011.12
Jeżeli twój Volvo dysponuje silnikiem o mocy 145 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii wahacze do Volvo V70 III (135)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na wahacze do Volvo V70 III (135) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volvo z rocznika od 2007.10 do roku 2011.12, i mocy silnika 145 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025