
| Wymiar stożka [mm] | 15,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Materiał | Żeliwo |
| Długość 1/Długość 2 [mm] | 320 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Standard | |
| nr EAN | 8717109336962 |

| Wymiar stożka [mm] | 15,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Materiał | Żeliwo |
| Długość 1/Długość 2 [mm] | 320 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Standard | |
| nr EAN | 8717109336979 |

| Wymiar stożka [mm] | 17 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Materiał | Żeliwo |
| Długość 1/Długość 2 [mm] | 322,5 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Standard | |
| nr EAN | 8717109492385 |

| Wymiar stożka [mm] | 17 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Materiał | Żeliwo |
| Długość 1/Długość 2 [mm] | 322,5 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Standard | |
| nr EAN | 8717109492378 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 17mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759237229 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 17mm |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759237236 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 17mm |
| Długość [mm] | 370 |
| Szerokość [mm] | 330 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759429969 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 17mm |
| Długość [mm] | 370 |
| Szerokość [mm] | 330 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759429952 |

| parzyste numery artykułów | 19961 |
| Średnica punktów mocowania [mm] | 12 |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś przednia, na dole |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ciężar [kg] | 3,300 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816199595 |

| parzyste numery artykułów | 19959 |
| Średnica punktów mocowania [mm] | 12 |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś przednia, na dole |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ciężar [kg] | 3,300 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4027816199618 |

| parzyste numery artykułów | 40761 |
| Średnica punktów mocowania [mm] | 12 |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ciężar [kg] | 3,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| nr EAN | 4027816407591 |

| parzyste numery artykułów | 40759 |
| Średnica punktów mocowania [mm] | 12 |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ciężar [kg] | 3,5 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| nr EAN | 4027816407614 |

| parzyste numery artykułów | 107528 |
| Wymiar stożka [mm] | 17 |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ciężar [kg] | 3,696 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| nr EAN | 4054224075272 |

| parzyste numery artykułów | 107527 |
| Wymiar stożka [mm] | 17 |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 3,696 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| nr EAN | 4054224075289 |

| parzyste numery artykułów | 19959 |
| Średnica punktów mocowania [mm] | 12 |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś przednia, na dole |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ciężar [kg] | 3,300 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 5907558549454 |

| parzyste numery artykułów | 19961 |
| Średnica punktów mocowania [mm] | 12 |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś przednia, na dole |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Ciężar [kg] | 3,300 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 5907558549461 |

| parzyste numery artykułów | 107528 |
| Wymiar stożka [mm] | 17 |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Ciężar [kg] | 3,696 |
| nr EAN | 5907558583687 |

| parzyste numery artykułów | 107527 |
| Wymiar stożka [mm] | 17 |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Ciężar [kg] | 3,696 |
| nr EAN | 5907558583694 |

| Ciężar [kg] | 2,900 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Materiał | Żeliwo |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Długość opakowania [cm] | 39 |
| Szerokość opakowania [cm] | 34 |
| Wysokość opakowania [cm] | 10 |
| nr EAN | 5412096296826 |

| parzyste numery artykułów | 5012375 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Wymiar stożka [mm] | 15,5 |
| nr EAN | 5703858851835 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Materiał | Żeliwo |
| Ciężar brutto [kg] | 3,34 |
| Data produkcji od | 2001 |
| Data produkcji do | 2003 |
| Ciężar netto [g] | 3340 |
| nr EAN | 5908281499122 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Materiał | Żeliwo |
| Data produkcji od | 12.2003 |
| Ciężar brutto [kg] | 5,400 |
| Ciężar netto [g] | 5400 |
| Data produkcji do | 10.2006 |
| nr EAN | 5902048002952 |

| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Wymagana ilość | 1 |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Średnica punktów mocowania [mm] | 12,5 |
| parzyste numery artykułów | G6-778 |
| Ø sworznie [mm] | 17 |
| nr EAN | 4031185110853 |

| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Wymagana ilość | 1 |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Średnica punktów mocowania [mm] | 12,5 |
| parzyste numery artykułów | G6-755 |
| Ø sworznie [mm] | 17 |
| nr EAN | 4031185110990 |

| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Wymagana ilość | 1 |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Średnica punktów mocowania [mm] | 14,2 |
| parzyste numery artykułów | G6-1149 |
| Ø sworznie [mm] | 17 |
| nr EAN | 4031185209113 |

| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Wymagana ilość | 1 |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z poduszką gumową |
| Średnica punktów mocowania [mm] | 14,2 |
| parzyste numery artykułów | G6-1148 |
| Ø sworznie [mm] | 17 |
| nr EAN | 4031185209120 |

| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Długość [mm] | 370 |
| Szerokość [mm] | 330 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 17mm |
| Wymiar stożka [mm] | 17 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |

| Strona zabudowy | os przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Długość [mm] | 370 |
| Szerokość [mm] | 330 |
| Wysokość [mm] | 70 |
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 17mm |
| Wymiar stożka [mm] | 17 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |

| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Zbieżność stożka | 1/10 |
| Wymiar stożka [mm] | 15,5 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| parzyste numery artykułów | 19672 |
| Materiał podwozia | Stal |
| Tylko w połączeniu z | Ball joint |
| nr EAN | 5413978184880 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Rodzaj wahacza | Wahacz trójkątny |
| parzyste numery artykułów | VKDS 322078 B |
| nr EAN | 7316577897701 |

| Rozstaw otworów 1/rozstaw otworów 2 | 290 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Rodzaj wahacza | Wahacz trójkątny |
| parzyste numery artykułów | VKDS 322077 B |
| nr EAN | 7316577896377 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Rodzaj wahacza | Wahacz trójkątny |
| parzyste numery artykułów | VKDS 322079 B |
| nr EAN | 7316577895554 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Rodzaj wahacza | Wahacz trójkątny |
| parzyste numery artykułów | VKDS 322080 B |
| nr EAN | 7316579254304 |

| parzyste numery artykułów | 70 91 9959 |
| Średnica punktów mocowania [mm] | 12 |
| Materiał | Odlew staliwny |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | Oś przednia, na dole |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ciężar [kg] | 3,300 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| uwzględnić informację serwisową | |
| nr EAN | 4044688512277 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii wahacze do Saab 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Saab 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t produkowanego od 2009.05 do roku 2015.02
Jeżeli twój Saab dysponuje silnikiem o mocy 241 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak przegub napędowy, silnik wycieraczek, łacznik stabilizatora
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii wahacze do Saab 9-3 (YS3F, E79, D79, D75)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na wahacze do Saab 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Saab z rocznika od 2009.05 do roku 2015.02, i mocy silnika 241 KM
.
Zestawy naprawcze przekładni kierowniczych
29-09-2025

Jak ważna jest wymiana filtrów
25-06-2025

Rodzaje świec zapłonowych i ich zastosowanie
08-05-2025

Świece zapłonowe, które wybrać?
28-04-2025

Jaki płyn chłodniczy wybrać do swojego auta?
21-04-2025

Najczęstsze przyczyny uszkodzeń tarcz hamulcowych.
15-04-2025