
| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18mm |
| Długość [mm] | 470 |
| Szerokość [mm] | 410 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759239452 |

| Wymiar gwintu | Pinch Bolt 18mm |
| Długość [mm] | 470 |
| Szerokość [mm] | 410 |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| nr EAN | 5012759239469 |

| parzyste numery artykułów | 12908 |
| Materiał | blacha stalowa |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Ciężar [kg] | 3,500 |
| dla numeru OE | GA6B-34-350E |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z nakrętką |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| nr EAN | 4027816129097 |

| parzyste numery artykułów | 42401 |
| Materiał | blacha stalowa |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Strona zabudowy | oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Ciężar [kg] | 4,58 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łącznikiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| dla numeru OE | GA2A-34-300A |
| nr EAN | 4027816424000 |

| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| parzyste numery artykułów | FD-WP-0558 |
| Długość opakowania [cm] | 61,2 |
| Szerokość opakowania [cm] | 34,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8,8 |
| nr EAN | 5010874769878 |

| Strona zabudowy | z prawej |
| Strona zabudowy | na dole |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| parzyste numery artykułów | FD-WP-0557 |
| Długość opakowania [cm] | 61,2 |
| Szerokość opakowania [cm] | 34,4 |
| Wysokość opakowania [cm] | 8,8 |
| nr EAN | 5010874769885 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Ciężar brutto [kg] | 1,610 |
| Ciężar netto [g] | 1530 |
| nr EAN | 5908281464915 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz wzdłużny |
| Rodzaj wahacza | Wahacz ukośny |
| Strona zabudowy | Tylna oś po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Ciężar brutto [kg] | 1,065 |
| Ciężar netto [g] | 1012 |
| nr EAN | 5908281464939 |

| Rodzaj wahacza | Wahacz poprzeczny |
| Materiał | blacha stalowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przegubem nośnym / prowadzącym |
| Strona zabudowy | oś przednia, z lewej |
| nr EAN | 5900427521902 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii wahacze do Saab 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Saab 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower XWD produkowanego od 2008.01 do roku 2015.02
Jeżeli twój Saab dysponuje silnikiem o mocy 210 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak przegub napędowy, silnik wycieraczek, łacznik stabilizatora
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii wahacze do Saab 9-3 (YS3F, E79, D79, D75)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na wahacze do Saab 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Saab z rocznika od 2008.01 do roku 2015.02, i mocy silnika 210 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026