
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165143282380 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141238556 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141238594 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165143179758 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165143282397 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238655 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 3165141238709 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141228670 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141228779 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141228847 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 3165141228908 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047024448131 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047024448117 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047025251655 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047025260176 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047025871709 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047026227581 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047026501889 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Volkswagen BORA I (1J2) 1.6 FSI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen BORA I (1J2) 1.6 FSI produkowanego od 2002.01 do roku 2005.05
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 110 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak zestaw rozrządu, skraplacz klimatyzacji, klocki hamulcowe, filtr powietrza
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Volkswagen BORA I (1J2)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Volkswagen BORA I (1J2) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2002.01 do roku 2005.05, i mocy silnika 110 KM
.
Akumulatory EFB
22-11-2019

Czyste powietrze dzięki filtrowi kabinowemu FreciousPlus
12-11-2019

Amortyzatory Monroe® OESpectrum®
30-10-2019

Bicie tarczy hamulcowej - przyczyny i diagnostyka
22-11-2016

Linia sprzęgieł Valeo Classic
28-09-2016

Auto-Starter w ofercie e-autoparts.pl!
14-12-2015