
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165143282380 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141238556 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141238594 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165143179758 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165143282397 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| --------------- | |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| --------------- | |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238655 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238686 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 3165141238709 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165143482100 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15d |
| nr EAN | 3165142839523 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 4047025321433 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141228670 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141228779 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141228892 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 3165141228908 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047024448131 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047024448117 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047025251655 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047025260176 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047025871709 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047026227581 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047026501889 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Bmw 3 (E46) 330 xd.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 3 (E46) 330 xd produkowanego od 2002.09 do roku 2004.12
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 204 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Bmw 3 (E46)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Bmw 3 (E46) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2002.09 do roku 2004.12, i mocy silnika 204 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020