
| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 3165141238662 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 3165143332160 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141228939 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141238693 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 3165141228830 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 3165141238662 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143487259 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 3165143487211 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 4047025321426 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4047025321471 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143482049 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 3165143482070 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 4047025551205 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 4047026227567 |

| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 5907558585179 |

| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| Opakowanie dostosowane do sprzedaży samoobsł. patrz wykaz | |
| nr EAN | 5907558585186 |

| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 4008321770455 |

| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321799555 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 5010633535638 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321776099 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4052899254411 |

| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 4062172006255 |

| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| nr EAN | 4008321184573 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4050300838632 |

| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4008321100948 |

| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| nr EAN | 4050300838069 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4008321413024 |

| Rodzaj lampy | P21/5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21/5 |
| Rodzaj gniazda | BAY15d |
| Jakość | D |
| nr EAN | 4008321413116 |

| Rodzaj lampy | D2S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 85 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | P32d-2 |
| Opakowanie dostosowane do sprzedaży samoobsł. patrz wykaz | |
| nr EAN | 4052899075443 |

| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4062172218740 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Audi A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TDI quattro.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Audi A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TDI quattro produkowanego od 2011.11 do roku 2015.12
Jeżeli twoje Audi dysponuje silnikiem o mocy 245 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak wycieraczki szyb, układ wydechowy, części silnikowe, filtr kabiny
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Audi A4 B8 Avant (8K5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Audi A4 B8 Avant (8K5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Audi z rocznika od 2011.11 do roku 2015.12, i mocy silnika 245 KM
.
TRITAN® w łańcuchach rozrządu
25-04-2026

Tarcze i klocki hamulcowe QUARO
10-04-2026

Większa oferta Hortum
16-03-2026

Rozrządy łańcuchowe IWIS
06-03-2026

Tarcze i klocki hamulcowe EBC BRAKES
25-02-2026

Poszerzenie ofery OYODO
13-02-2026