
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Rodzaj lampy | HB3 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 3165141238631 |

| Rok prod. do | 200305 |
| Rok prod. od | 201304 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141228939 |

| Rok prod. do | 200305 |
| Rok prod. od | 201304 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165141238693 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | W21W |
| Rodzaj gniazda | W3x16d |
| nr EAN | 3165143498736 |

| Rok prod. do | 200305 |
| Rok prod. od | 201304 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143487259 |

| Rok prod. od | 201304 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H11 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 3165143333020 |

| Rok prod. do | 200305 |
| Rok prod. od | 201304 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143234907 |

| Rok prod. od | 201304 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H11 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 4047025551182 |

| Rok prod. do | 200305 |
| Rok prod. od | 201304 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 4047025321471 |

| Rok prod. do | 200305 |
| Rok prod. od | 201304 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| nr EAN | 3165143482049 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Rodzaj lampy | HB3 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 3165143985793 |

| Rok prod. od | 201304 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H11 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 4047025251761 |

| Rok prod. od | 201304 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj lampy | H11 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 4047025551106 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | W21W |
| Rodzaj gniazda | W3x16d |
| nr EAN | 4047026227475 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Volkswagen PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.5 TDI produkowanego od 2000.11 do roku 2005.05
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 150 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Volkswagen PASSAT B5.5 Variant (3B6)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Volkswagen PASSAT B5.5 Variant (3B6) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2000.11 do roku 2005.05, i mocy silnika 150 KM
.
Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025

Dlaczego warto inwestować w wysokiej jakości klocki i tarcze hamulcowe przed sezonem letni
19-03-2024