
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | HB4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 51 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | P22d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300015515 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | HB3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Oznaczenie kontrolne | E1 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 4082300015508 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | HB3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 4082300754322 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | HB4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 51 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Rodzaj gniazda | P22d |
| nr EAN | 4082300754339 |

| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P27/7W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 27/7 |
| Moc znamionowa 1 [W] | 27 |
| Moc znamionowa 2 [W] | 7 |
| Rodzaj gniazda | W2,5x16q |
| Wymagana ilość | 10 |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| nr EAN | 9314365035975 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711559521053 |

| Rodzaj lampy | W16W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 16 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900391626 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8727900363111 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 8727900370744 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8727900364293 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| nr EAN | 8727900370751 |

| Kolor szkła reflektora | żółty |
| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Projekt lampy | Halogen |
| Projekt lampy | ksenon |
| Rok modelowy do | 2009 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711559520070 |

| Kolor szkła reflektora | żółty |
| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Projekt lampy | Halogen |
| Projekt lampy | ksenon |
| Rok modelowy do | 2009 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711500490926 |

| Kolor szkła reflektora | żółty |
| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Projekt lampy | Halogen |
| Projekt lampy | ksenon |
| Rok modelowy do | 2009 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900382051 |

| Kolor szkła reflektora | żółty |
| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Projekt lampy | Halogen |
| Projekt lampy | ksenon |
| Rok modelowy do | 2009 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900390872 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8719018005366 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8719018005526 |

| Rodzaj lampy | HB3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8719018005380 |

| Rodzaj lampy | HB3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60 |
| Rodzaj gniazda | P20d |
| nr EAN | 3276420320135 |

| Rodzaj lampy | HB4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 51 |
| Rodzaj gniazda | P22d |
| nr EAN | 3276420320159 |

| Rodzaj lampy | HB4 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 51 |
| Rodzaj gniazda | P22d |
| nr EAN | 3276420325291 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Volkswagen MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI 4motion.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) 2.0 BiTDI 4motion produkowanego od 2009.09 do roku 2015.08
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 180 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak półoś napędowa, chłodnica wody, napinacz paska wieloklinowego
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Volkswagen MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Volkswagen MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 2009.09 do roku 2015.08, i mocy silnika 180 KM
.
Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020

Schaeffler przejmuje Ruville
15-12-2020

Kompresor klimatyzacji, rodzaje i zasada działania.
17-09-2020

Jakie występują rodzaje filtrów powietrza?
27-07-2020