
| Rok prod. do | 201512 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165143282380 |

| Rok prod. do | 201512 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141238556 |

| Rok prod. do | 201512 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141238594 |

| Rok prod. do | 201512 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165143179758 |

| Rok prod. do | 201512 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165143282397 |

| Rok prod. do | 201512 |
| Rok prod. do | 201512 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| --------------- | |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238655 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141238686 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 3165141238709 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165143482100 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15d |
| nr EAN | 3165142839523 |

| Rok prod. do | 201512 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141228670 |

| Rok prod. do | 201512 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 3165141228779 |

| Rok prod. do | 201512 |
| Rok prod. do | 201512 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141228847 |

| Strona zabudowy | boczna oprawa |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj lampy | R5W |
| Rodzaj gniazda | BA15s |
| nr EAN | 3165141228892 |

| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 4 |
| Rodzaj lampy | T4W |
| Rodzaj gniazda | BA9s |
| nr EAN | 3165141228908 |

| Rok prod. do | 201512 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047024448131 |

| Rok prod. do | 201512 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047024448117 |

| Rok prod. do | 201512 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047025251655 |

| Rok prod. do | 201512 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047025260176 |

| Rok prod. do | 201512 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047025871709 |

| Rok prod. do | 201512 |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Rodzaj gniazda | BA15d |
| nr EAN | 4047024920484 |

| Rok prod. do | 201512 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047026227581 |

| Rok prod. do | 201512 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 60/55 |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj gniazda | P43t |
| nr EAN | 4047026501889 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Dacia LOGAN (LS_) 1.2 16V (LS1N, LS02, BS02).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Dacia LOGAN (LS_) 1.2 16V (LS1N, LS02, BS02) produkowanego od 2006.02
Jeżeli twoja Dacia dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ chłodzenia, hamulce, filtry
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Dacia LOGAN (LS_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Dacia LOGAN (LS_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Dacia z rocznika od 2006.02, i mocy silnika 75 KM
.
Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020