
| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rok modelowy do | 1999 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8711500490926 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rok modelowy do | 1999 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900382051 |

| Strona zabudowy | Instalowanie boczne |
| Rok modelowy do | 1999 |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 5 |
| Rodzaj gniazda | W2,1x9,5d |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| nr EAN | 8727900390872 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| nr EAN | 8727900377385 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8727900377361 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| nr EAN | 8727900377187 |

| Rodzaj lampy | D3S (gazowa lampa wyładowcza) |
| Napięcie [V] | 42 |
| Moc znamionowa [W] | 35 |
| Rodzaj gniazda | PK32d-5 |
| Rodzaj połączenia | Pojemnik |
| nr EAN | 8727900377149 |

| Rodzaj lampy | H11 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 55 |
| Rodzaj gniazda | PGJ19-2 |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| nr EAN | 8719018005366 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka reflektora do Volkswagen POLO Variant (6V5) 1.6.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Volkswagen POLO Variant (6V5) 1.6 produkowanego od 1997.05 do roku 2001.09
Jeżeli twój Volkswagen dysponuje silnikiem o mocy 75 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak przegub napędowy, silnik wycieraczek, łacznik stabilizatora
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka reflektora do Volkswagen POLO Variant (6V5)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka reflektora do Volkswagen POLO Variant (6V5) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Volkswagen z rocznika od 1997.05 do roku 2001.09, i mocy silnika 75 KM
.
Zmiana lokalizacji magazynu
25-07-2023

Smarowanie układu hamulcowego
07-02-2023

Kody wyposażenia w grupie VW
21-09-2022

Rodzaje wycieraczek Valeo
17-02-2022

Jak dobrać żarówki ksenonowe?
30-11-2021

Kody regionów Subaru
23-12-2020