
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BAU15s |
| nr EAN | 4008321770516 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BAU15s |
| Wymagana ilość | 2 |
| nr EAN | 4008321781079 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BAU15s |
| nr EAN | 4050300891477 |

| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BAU15s |
| nr EAN | 4008321413147 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8727900391084 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8711559525365 |

| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów bez lamp tylnych zespolonych LED |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj gniazda | BAU15s |
| Kolor żarówki | srebrny |
| Rodzaj połączenia | opakowanie konturowe |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
| nr EAN | 8711500311191 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii żarówka kierunkowskazu do Bmw 5 (E60) 525 i.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Bmw 5 (E60) 525 i produkowanego od 2005.03 do roku 2009.12
Jeżeli twój Bmw dysponuje silnikiem o mocy 218 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak układ hamulcowy, tuleje wahacza, sprężyny zawieszenia
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii żarówka kierunkowskazu do Bmw 5 (E60)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na żarówka kierunkowskazu do Bmw 5 (E60) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Bmw z rocznika od 2005.03 do roku 2009.12, i mocy silnika 218 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025