
| Kod silnika | K9K700 |
| Rok prod. od | 200701 |
| Kod silnika | K9K700 |
| Rok prod. od | 200701 |
| Kod silnika | K9K700 |
| Kod silnika | K9K704 |
| Rok prod. od | 200701 |
| Kod silnika | K9K704 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Kolor wtyczki | czarny |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Sposób montażu | spięty |
| Średnica obudowy [mm] | 20 |
| nr EAN | 5902659783592 |

| Ilość biegunów | 6 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Wyposażenie pojazdu | dla pojazdów z manualną skrzynią biegów |

| Ilość biegunów | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| dla numeru OE | 82 00 285 798 |
| dla numeru OE | 93179803 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Wymiar gwintu | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| dla numeru OE | 82 00 680 689 |
| dla numeru OE | 22060 00Q0A |

| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Wymiar gwintu | -- |
| Rozmiar klucza | -- |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 4 |
| nr EAN | 4040074615218 |

| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia manualna 5-biegowa |
| Numer silnika do | 091014 |
| Numer silnika do | 100314 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074118726 |

| Kod silnika | K9K 700 |
| Rok prod. do | 200501 |
| --------------- | |
| Kod silnika | K9K 704 |
| Rok prod. do | 200501 |
| Kod silnika | K9K 700 |
| Rok prod. do | 200501 |
| --------------- | |
| Kod silnika | K9K 704 |
| Rok prod. do | 200501 |
| Kod silnika | K9K 700 |
| Rok prod. do | 200501 |
| --------------- | |
| Kod silnika | K9K 704 |
| Rok prod. do | 200501 |
| Kod silnika | K9K 700 |
| Rok prod. do | 200501 |
| --------------- | |
| Kod silnika | K9K 704 |
| Rok prod. do | 200501 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Rodzaj czujnika | czujnik NTC |
| Kolor | czarny |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074287194 |

| Kod silnika | K9K 700 |
| Rok prod. do | 200210 |
| --------------- | |
| Kod silnika | K9K 704 |
| Rok prod. do | 200210 |
| Napięcie robocze [V] | 12 |
| Ciśnienie [bar] od | 0,25 |
| Ciśnienie [bar] do | 2,41 |
| Ilość biegunów | 3 |
| nr EAN | 4040074299876 |

| TECDOC-Nr silnika | 16219 |
| Wersja | DELCO |
| Zakres pomiarowy od [kPa] | 20,0 |
| Zakres pomiarowy do [kPa] | 250,0 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez zintegrowanego czujnika temperatury powietrza |
| nr EAN | 4010326908429 |

| Wymagana ilość | 1 |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ciężar netto [g] | 20 |
| nr EAN | 5902048031389 |

| Ilość połączeń | 3 |
| Techniczny numer informacyjny | PI 2004 |
| nr EAN | 4028977944338 |

| Rok prod. od | 200212 |
| Rok prod. do | 200710 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Rok prod. do | 200210 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |

| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez cięgna |


| Długość [mm] | 48,9 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Ciężar [kg] | 0,020 |
| nr EAN | 4044688331359 |

| Ilość biegunów | 2 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |

| Strona zabudowy | Rura ssąca |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Ilość biegunów | 2 |

| Rok prod. do | 200811 |
| Kod silnika | K9K.7.00,K9K.7.04 |
| Kod silnika | K9K.7.40 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,03 |
| nr EAN | 3276422550035 |

| Rok prod. do | 200811 |
| Kod silnika | K9K.7.00,K9K.7.04 |
| Ciężar [kg] | 0,06 |
| nr EAN | 3276422554002 |

| Rok prod. do | 200811 |
| Kod silnika | K9K.7.00,K9K.7.04 |
| Kod silnika | K9K.7.40 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kształt obudowy wtyczki | ustawiony pod kątem |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Ciężar [kg] | 0,04 |
| nr EAN | 3276422538033 |

| Wymiar gwintu | M12 x 1,5 |
| Rozmiar klucza | 21 |
| Ilość biegunów | 3 |
| Oznaczenie koloru | czarny |
| Ciężar [kg] | 0,02973 |
| nr EAN | 4046001312885 |

| Rok prod. do | 200710 |
| Rok prod. do | 200710 |
| Rok prod. do | 200710 |
| Wysokość [mm] | 28 |
| Ilość połączeń | 3 |
| Wymagana ilość | 1 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | dla wałka rozrządu |
| Kolor | czarny |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Rodzaj czujnika | aktywny czujnik |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość biegunów | 3 |
| Napięcie znamionowe [V] | 12 |
| Głębokość zabudowy [mm] | 28 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez przewodu |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,03378 |
| nr EAN | 4046001422225 |

| Kod silnika | K9K 700 |
| Rok prod. od | 200701 |
| Kod silnika | K9K 704 |
| Rok prod. od | 200701 |
| Kod silnika | K9K 700 |
| Rok prod. od | 200701 |
| Kod silnika | K9K 704 |
| Rok prod. od | 200701 |
| Kod silnika | K9K 700 |
| Rok prod. od | 200701 |
| Kod silnika | K9K 704 |
| Rok prod. od | 200701 |
| Kod silnika | K9K 700 |
| Rok prod. od | 200701 |
| Kod silnika | K9K 704 |
| Rok prod. od | 200701 |
| Ciężar [kg] | 0,02067 |
| nr EAN | 4046001444371 |

| Wysokość [mm] | 28 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik Hall'a |
| Ilość połączeń | 3 |
| nr EAN | 3531650039876 |
Przeglądasz części samochodowe z kategorii sonda do Renault CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07).
W ofercie naszego sklepu znajdziesz auto części z wybranej kategorii dedykowanych dokładnie do pojazdu Renault CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/CB07) produkowanego od 2001.06 do roku 2009.07
Jeżeli twój Renault dysponuje silnikiem o mocy 65 KM, to zapraszamy do zakupu w naszym sklepie interesujących części z wybranej przez ciebie kategorii i wielu innych, takich jak świeca zapłonowa, filtr oleju, wahacze
Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien czy potrafisz prawidłowo dobrać części z kategorii sonda do Renault CLIO II (BB_, CB_)? Napisz do nas. Chętnie pomożemy w dobraniu właściwych części zamiennych.
Możesz złożyć zamówienie na sonda do Renault CLIO II (BB_, CB_) w naszym sklepie z częściami i mieć pewność, że będzie to to produkt wysokiej jakości, spełniający standardy producenta auta marki Renault z rocznika od 2001.06 do roku 2009.07, i mocy silnika 65 KM
.
Przyczyny uszkodzenia pokrywy zaworów
07-04-2025

Objawy uszkodzenia czujnika wału korbowego
31-03-2025

Klimatyzacja i czynniki chłodnicze
23-03-2025

Ile trzeba zapłacić za wymianę tarcz i kloców hamulcowych.
14-03-2025

Ile kosztuje wymiana rozrządu?
07-03-2025

Kiedy należy wymieniać świece żarowe i zapłonowe?
04-03-2025